A Hero’s Call

Dodany 10 stycznia 2019
8 komentarzy

Tomasz Tworek pokazuje podstawy rozgrywki w tej rozbudowanej grze.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: A Hero’s Call

Ten podcast był pobierany 2980 razy

Komentarze

 • mojsior pisze:

  Jak zwykle lirinie profesjonalnie podeszłeś do tematu i grę świetnie pokazałeś.
  Bardzo mi się spodobało to, że nietylko powiedziałeś o plusach tej gry ale również powiedziałeś o jej minusach i tak powinieneś robić z każdą grą którą omawiasz.
  Jedyna rzecz której nie pokazałeś a która dla nowych graczy może być istotna, to fakt, że kiedy w dzienniku bitwy jesteśmy na opisie jakiegoś wykonanego ataku i wciśniemy na nim enter to może sobie odsłuchać jak dany atak brzmi dźwiękowo.
  Powiedzmy że stoimy na informacji, że duch użył przekleństwo na gween i kiedy naciśniemy w tym miejscu enter usłyszymy jak to przekleństwo brzmi.
  Według mnie gra kiedy mamy dość wysoko poziom jest zbyt łatwa, no ale nie chcę tutaj spoilować ani kogoś tym zniechęcać, może to tylko moje odczucia.
  Również nie żałuje pieniędzy które wydałem na tą grę i polecam ją bo jest to bez cienia wątpliwości najlepszy turowy audio rpg jaki mieliśmy.
  W tej grze czuć że tworzyli ją gracze, którzy mieli doczynienia z grami od lat, dźwiękowo to poprostu majstersztyk, efekt hrtf robi wrażenie.
  Jedyne czego mi jeszcze brak to ukrytego kontentu.
  Co do rozmów z naszymi członkami dróżyny to też nie jest tak, że możemy się o nich jakoś sporo dowiedzieć, szczerze jest tego nie wiele a jednak się spodziewałem, że lepiej to będzie działać.
  Mam nadzieję, że twórcy będą nad tą grą jeszcze pracować i te niedoskonałości wyeliminują.
  Nierzcie kupujcie i grajcie, bo warto.
  e

 • Michał Zabłocki pisze:

  Czy w tym roku będzie podcast z podsumowaniem tego, co zdarzyło się w tym roku na rynku gier audio?

 • Jamajczyk pisze:

  Witam, szukałem sam, ale nie znalazłem nic więcej poza szczątkowymi opisami gier… czy istnieje jakieś forum/ strona na fb/ strona www opisująca gry audio dla niewidomych? Gdzie można by choć trochę poczytać w co gracie?

 • mojsior pisze:

  Chyba twój bo u mnie działa

 • Matius pisze:

  Midzi trochę źle napisał.
  http://www.audiogames.net.
  Be\ myślnika pośrodku.

 • Matius pisze:

  Midzi trochę źle napisał.
  http://www.audiogames.net.
  Bez myślnika pośrodku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych