Audycja Kulinarna – Pierogi Ruskie

Dodany 28 marca 2016
2 komentarze

Alicja Witek prezentuje kolejny przepis tym razem na danie, które jest dość popularne w naszej kuchni. Zapraszamy i życzymy smacznego.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • justyna pisze:

    jak odmierzyc bez wagi ilosc maki

  • Ala Witek pisze:

    Jeśli potrzeba np. pół kilograma, to jedyne co mogę podpowiedzieć,, z pełnej torby mąki odsypać połowę. Nie da się odmierzać np. na szklanki, ponieważ różnej jakości mąka ma różną wagę. Mogę spróbować tak to przeliczyć ale będzie to zawsze jedynie w przybliżeniu. Na szczęście, w przypadku pierogów, nie stanowi to aż tak wielkiego problemu, bo w trakcie wyrabiania ciasta można dodać odrobinę mąki lub wody jeśli wcześniej wsypaliśmy trochę za mało albo za dużo. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych