Bieżnia Elektryczna BH Fitness IFW25

Dodany 25 października 2018
2 komentarze

O możliwościach i dostępności tej bieżni elektrycznej Alicja Witek rozmawia z Grzegorzem Kanią.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Kasia Garboś napisał(a):

  Dzięki za ciekawy podcast. Mnie też interesuje jakieś urządzenie do ćwiczeń i chciałabym się zapytać ciebie Alu, jaką wy kupujecie bieżnię, a poza tym czy nie rozważaliście kupna orbitreka. Pytam, bo sama się nad tym zastanawiam i nie wiem co wybrać. Pozdrawiam

  • Piotr Witek napisał(a):

   Witaj Katarzyno,

   pozwól że ja odpowiem na twój komentarz, bo zdaje się że Alicja go nie zauważyła.

   Tak, zastanawialiśmy się nad orbitrekiem, ale z uwagi na rozmiar tych urządzeń, ostatecznie wybraliśmy bieżnię. Tu głównie chodziło o szerokość sprzętu, która dla nas była nie do zaakceptowania. W mieszkaniu w bezpieczny sposób udało się nam wykroić jedynie powierzchnię o rozmiarze 80X180 cm i wszystko szersze by nam nie pasowało.

   Ostatecznie wybraliśmy nieco mniejszy i lżejszy model, niż ten prezentowany w audycji, a mianowicie BH Fitness Pioneer Run Dual z dodatkowym systemem iConcept, umożliwiającym podłączenie do bieżni telefonu.

   Dodatkowo ta bieżnia posiada tzw. konstrukcję Plug and Run, co oznacza że do jej złożenia potrzebnych jest jedynie 6 śrub, a wzrok już niekoniecznie. Dlatego ja ją poskładałem samodzielnie i cieszę się nią już od jakiegoś czasu.

   Gdyby było zainteresowanie, to możemy o niej też nagrać jakiś krótki podcast.

   Pozdrawiam – Piotr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych