Daria

Dodany 21 marca 2019
1 komentarz

Kamil Kaczyński prezentuje wygląd i możliwości tego magnetofonu.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Daria

Ten podcast był pobierany 1887 razy

Komentarze

  • Kamil pisze:

    Uwaga 1: Daria ma autostop wbrew temu, co powiedziałem, ale ten autostop jest tak prymitywny, że tylko po zakończeniu kasety na naprężenie taśmy przestają obracać się rolki i oczywiście nie wybija start, dlatego to mnie zmyliło, taki prowizoryczny autostop ma również Grundig i Wilga i inne starsze. Uwaga 2: Kilka miesięcy temu udało się naprawić niniejszą Darię do tego stopnia, że wszystko w niej działa w 100 procentach, tak więc nagram suplement, w którym zaprezentuję, czego tutaj się nie dało. Uwaga 3: podcastu o wspomnianym decku RFT nie będzie, bo stan jego był awonalny, tak więc jedynie mogłem przeznaczyć go do utylizacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych