DotWalker w Praktyce

Dodany 20 marca 2015
3 komentarze

Oto uzupełnienie poprzedniej audycji, tym razem Rafał Kiwak wybiera się na spacer z telefonem, no i DotWalkerem, rzecz jasna, demonstrując możliwości tej aplikacji w rzeczywistych warunkach.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: DotWalker w Praktyce

Ten podcast był pobierany 3849 razy

Komentarze

  • Pfzemek pisze:

    Witam prosze o pomoc w zakresie nagrywania trasy Mieszkam na wsi i nie mam chodnikow a mam trase ok 600m na spacer z psami i chcialbym ją nagrac zebyn mógł dac ją innej osobie która nie zna okolicy

  • RaFkIw pisze:

    Wchodzimy do zarządzania trasami, następnie rejestruj i po przejściu trasy powtarzamy czynność.

  • Przemek pisze:

    Dziekuje za pomoc,jak już nagralem trase to jak mozna włączyć nawigacje po niej? Nie znalazłem żadnego przycisku typu nawiguj?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych