Duolingo

Dodany 10 kwietnia 2018
2 komentarze

Michał Dziwisz i Paweł Masarczyk opisują możliwości tej mobilnej aplikacji, przeznaczonej do nauki języków obcych.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Duolingo

Ten podcast był pobierany 3311 razy

Komentarze

 • Mateusz Bobruś pisze:

  Cześć.
  Bardzo fajna, ciekawa audycja.
  Co do Duolingo- myślałem, że chociaż trochę te kursy, które są tam zawarte, będą w jakiś sposób przydatne. Okazuje się bowiem, że się myliłem, bo są one przeznaczone tylko i wyłącznie dla przedszkolaków. Ja w każdym razie nie nazwałbym tego profesjonalnym kursem, o czym w audycji wspominał Paweł, tym niemniej dobrze, że w tyflopodcast jest neutralność, bo każdy w ten sposób będzie mógł wyrobić sobie własne zdanie.

  • adelcia pisze:

   witam, a mnie sie wlasnie takie kursy bardzo podobaja. Ale ze nie ma jezyka holenderskiego s jakims sensownym jezykiem, to przez duolingo sie bawic niemoge.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych