Envision AI

Dodany 16 października 2018
1 komentarz

Patryk Faliszewski i Krzysztof Bruzda prezentują możliwości tej aplikacji, potrafiącej rozpoznawać tekst oraz obraz w naszym otoczeniu.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Envision AI

Ten podcast był pobierany 3510 razy

Komentarze

  • Kasica pisze:

    Ja ośmielę się nie zgodzić z Michałem w kwestii kolorów. Nie widzę od urodzenia, ale kolory najłatwiej jest mi sobie wyobrazić za pomocą porównań, więc byłam pod dużym wrażeniem tych opisów. w androidzie niestety ich nie ma. Muszę też przyznać, że mojerezultaty w czytaniu dokumentów są dużo bardziej zadowalające, niż pokazano w podcaście. Np. bezbłędnie z polskimi znakami przeczytało mi ulotkę, którą wcześniej zgniotłam w kulkę z zamiarem wyrzócenia do śmieci. Oczywiście w rzadnym razie nie posądzam was o manipulację. Nie wiem z czego to wynika. Może mam lepsze światło, albo telefon. Chciałam o tym napisać, żeby ludzie po przesłóchaniu podcastu się nie zniechęcili.
    Moim zdaniem 20 zł miesięcznie jest ok. Dożywotnio dała bym 400. knfb też tyle kosztuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych