Formularze Google

Dodany 22 listopada 2017
1 komentarz

Milena Wiśniewska prezentuje narzędzie, które może być pomocne w przygotowywaniu różnego rodzaju ankiet i testów.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Formularze Google

Ten podcast był pobierany 3066 razy

Komentarze

  • Piotr z K. pisze:

    Podcast zrobiony w sposób zrozumiały, konkretny, przystępny i bez zbędnych yyy, eee, mmm, Rewelacja! Brakuje mi tylko jednej rzeczy: pytań tzw. złożonych:
    Jeśli chcę zrobić pytanie pod tytułem „czy podoba Ci się ten tyflopodcast?” i dać odpowiedź: „tak”, „Nie wiem” i nie i do tego pytania dodać możliwość dopisania dlaczego mi się nie podoba.
    Mam też pytanie: Jak stworzyć ankietę, w której w zależności jakich odpowiedzi udzielimy tam nas przeniesie po kliknięciu przycisku „dalej”? Na przykład: Czy zapoznałaś/eś się z regulaminem? I odpowiedzi tak i nie. Jeśli zaznaczę, że nie zapoznałem się, to po kliknięciu w przycisk dalej zostaję przeniesiony do końca ankiety, albo do kompletnie innej strony niż wtedy, gdy kliknąłbym tak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych