Google Chromecast Audio

Dodany 1 maja 2018
5 komentarzy

Patryk Doering opisuje kolejne urządzenie od Google pozwalające na strumieniowe przesyłanie sygnału, tym razem jest ono dedykowane miłośnikom dźwięku.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Google Chromecast Audio

Ten podcast był pobierany 2587 razy

Komentarze

 • von boeckensteinn pisze:

  Całkowicie zbędny gadżet. Przy okazji, kolega prowadzący najprawdopodobniej cierpi na zaawansowany antypisizm. Ubolewamy i pocieszamy – to się da wyleczyć. Powodzenia!

  • Michał Dziwisz pisze:

   Czy ja wiem, czy taki zbędny? Ja używam i bardzo sobie chwalę. Niestety, we współpracy z iPhone’m i TuneIN urządzenie od czasu do czasu lubi się zawiesić, nie zaobserwowałem tej sytuacji w momencie, kiedy wysyłamy do niego jakąś kartę z Chrome.

 • Kasica. pisze:

  Antypisizm ? W którym miejscu?

  Fajny podcast. Dużo lepszy, niż poprzedni. Często mam okazję bawić się aleksą, więc Niecierpliwie czekam na podcast o głośniczku od googla.

 • Dziękuję za komentarze i opinie.

  von boeckensteinn – Nie bardzo otwierasz pole do dyskusji.

  Michale – O lepszym sposobie na TuneIN będzie w kolejnym podcascie ;).

  Kasiu – dziękuję, miło :).

 • Dash pisze:

  Fajny podcast, oby więcej takich w tym serwisie. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych