Gra Milionerzy W Systemach iOS I Android

Dodany 10 lipca 2017
11 komentarzy

Michał Dziwisz i Krzysztof Bruzda prezentują grę opartą na tym popularnym teleturnieju, porównując jej dostępność w 2 mobilnych systemach operacyjnych.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Jaksa napisał(a):

  hej, nie mogę znaleźć milionerzy quiz Polska na androida, pobrałem z 3 wersje i żadna z talkback nie działała na samsung galaxy s4

 • Senior Jaemjo napisał(a):

  Witam autorów podcastu.
  Czy mogli byście podać wydawcę aplikacji „Milionerzy quiz” na androida?
  Pobrałem pierwszą aplikację o tej nazwie ze sklepu Google, której wydawcą jest: Red Block Studio i na moim Androidzie 5.1 nie działa.
  Czy chodzi o inną aplikację?
  Jest tam jeszcze jedna aplikacja o tej samej nazwie, której wydawcą: jest Yeronimo APPS, jeśli dobrze pamiętam, ale jeden ze słuchaczy coś wspominał o tej aplikacji, więc myślę, że to nie o nią chodzi.

 • wredny napisał(a):

  uwaga podaję bezpośredni link do aplikacji dla systemu android https://play.google.com/store/apps/details?id=pt.wm.milhes&hl=pl
  aplikacji tego rodzaju jest kilkanaście niektóre są w ogóle nie dostępne i ciekawostka na tablecie lenovo yoga 2 czytanie pytań odbywa się automatycznie.

 • wredny napisał(a):

  nie ma sprawy po to tu jestem.

 • Kurwishon napisał(a):

  Oh jezu, w końcu coś mało bo mało ale jednakowosz przydatnego.
  Ale audycje o ogonku do ziemniaków firmy zgniłe jabłko Spółka z całkowicie wywalono w kosmos odpowiedzialnościa i tak będzie

 • Michuu napisał(a):

  Ja się tylko grzecznie pytam- gdzie jest moderacja?

 • pro life napisał(a):

  moderacja takie rzeczy tylko w pisie:D ale Ziobro na urlopie więc lipa trzeba się męczyć bez.

 • wredny napisał(a):

  dobre dobre tylko ja jestem zwolennikiem P.I.S
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych