Haptime YGH-335

Dodany 2 października 2016
1 komentarz

Prezentujemy pierwszą część audycji, w której Robert Łabędzki opisuje kilka mówiących zegarów.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Haptime YGH-335

Ten podcast był pobierany 2749 razy

Komentarze

  • wredny pisze:

    to co zostało określone jako wiązanka to can can i to cały canto i refren druga melodyjka to kanon Joachima bahelbella trzeci Mozart rondo z sonaty skrzypcowej a dur popularnie nazywane marszem tureckim can can mnie za dziwił nie spotkałem się jak do tej pory z żadnym urządzeniem które wygrywałoby to w całości wszyscy zadowalają się refrenem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych