Inne - podcasty

Najnowsze podcasty

Subskrybuj podcasty z tej kategorii

Ilość podcastów w tej kategorii: 282

RTV Odcinek nr 27

Dodany 19 maja 2018
brak komentarzy

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka magazynu RTV, w którym Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz opowiadają o najistotniejszych aktualnościach dotyczących radia i telewizji. Tradycyjnie chętnym do wysłuchania wersji programu z warstwą muzyczną polecamy odsłuch audycji z archiwum Radia DHT (uwaga, link otwiera się w nowym oknie).

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 27

Ten podcast był pobierany 363 razy

RTV Odcinek nr 26

Dodany 13 maja 2018
brak komentarzy

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka magazynu RTV, przygotowywanego wspólnie z internetowym radiem DHT. Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz omawiają aktualne wydarzenia ze świata radia i telewizji. Tradycyjnie przypominamy, o alternatywnej wersji z warstwą muzyczną, dostępnej z archiwum radia DHT.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 26

Ten podcast był pobierany 717 razy

RTV Odcinek nr 25

Dodany 5 maja 2018
brak komentarzy

Prezentujemy kolejny odcinek magazynu o mediach RTV, przygotowywany wspólnie z internetowym Radiem DHT. Na aktualności dotyczące radia i telewizji zapraszają Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz, a materiał z warstwą muzyczną dostępny jest jak zawsze w archiwum audycji Radia DHT.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 25

Ten podcast był pobierany 850 razy

RTV Odcinek nr 24

Dodany 21 kwietnia 2018
brak komentarzy

Prezentujemy kolejny odcinek magazynu RTV, przygotowywanego wspólnie z Internetowym Radiem DHT. W programie Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz jak zawsze omawiają najistotniejsze wydarzenia dotyczące radia i telewizji, a wersja z warstwą muzyczną tradycyjnie dostępna jest w archiwum Radia DHT.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 24

Ten podcast był pobierany 1518 razy

RTV Odcinek nr 23

Dodany 14 kwietnia 2018
brak komentarzy

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka magazynu RTV, przygotowywanego wspólnie z internetowym radiem DHT. RTV to program, w którym Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz omawiają bieżące wydarzenia ze świata radia i telewizji. Jak zwykle, osoby zainteresowane programem z warstwą muzyczną zapraszamy na stronę archiwum audycji Radia DHT

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 23

Ten podcast był pobierany 865 razy

RTV Odcinek nr 22

Dodany 7 kwietnia 2018
brak komentarzy

Zapraszamy na kolejny odcinek magazynu o radiu i telewizji, przygotowywanego wspólnie z internetowym radiem DHT. Na program zapraszają Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz. Tradycyjnie przypominamy, że materiał z warstwą muzyczną dostępny jest w archiwum audycji Radia DHT.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 22

Ten podcast był pobierany 1126 razy

RTV Odcinek nr 21

Dodany 24 marca 2018
brak komentarzy

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka przygotowywanego wspólnie z internetowym radiem DHT magazynu RTV, w którym Milena Wiśniewskai Michał Dziwisz opowiedzą o najważniejszych zmianach i nowościach w stacjach radiowych i telewizyjnych. Tradycyjnie przypominamy, że materiał z warstwą muzyczną dostępny jest w archiwum audycji radia DHT.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 21

Ten podcast był pobierany 1206 razy

RTV Odcinek nr 20

Dodany 10 marca 2018
1 komentarz

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego wydania programu RTV, przygotowywanego wspólnie z internetowym radiem DHT. Jak niemalże co tydzień Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz opowiedzą o najważniejszych wydarzeniach dotyczących radia i telewizji. Tradycyjnie wszystkich zainteresowanych audycją z warstwą muzyczną zapraszamy do archiwum audycji Radia DHT.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 20

Ten podcast był pobierany 1339 razy

Rozmowa z Aleksandrą Gudacz

Dodany 5 marca 2018
5 komentarzy

W rozmowie z Michałem Dziwiszem, Aleksandra Gudacz opowiada o swojej działalności, pasji, pracy, a także o życiu zarówno z problemami wzrokowymi jak i depresją.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Rozmowa z Aleksandrą Gudacz

Ten podcast był pobierany 1405 razy

RTV Odcinek nr 19

Dodany 3 marca 2018
brak komentarzy

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka, przygotowywanego wspólnie z internetowym radiem DHT magazynu RTV, w którym Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz opowiadają o wydarzeniach dotyczących stacji radiowych i telewizyjnych, ten odcinek w całości poświęcony jest telewizji. Przypominamy, że wszyscy, zainteresowani audycją z warstwą muzyczną, mogą jej wysłuchać na podstronie z audycjami archiwalnymi radia DHT.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 19

Ten podcast był pobierany 1341 razy

1 2 3 29
Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych