Inne - podcasty

Najnowsze podcasty

Subskrybuj podcasty z tej kategorii

Ilość podcastów w tej kategorii: 298

RTV Odcinek nr 36

Dodany 22 września 2018
brak komentarzy

Prezentujemy kolejne wydanie magazynu RTV, audycji poświęconej nowościom w stacjach radiowych i telewizyjnych. Na audycję przygotowywaną wspólnie z internetowym radiem DHT zapraszają Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz. Uwaga, jak zawsze materiał z warstwą muzyczną dostępny jest w archiwum radia DHT (uwaga, materiał otwiera się w nowym oknie).

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 36

Ten podcast był pobierany 277 razy

Życie Osób Niewidomych w Stanach Zjednoczonych i Dolinie Krzemowej

Dodany 21 września 2018
brak komentarzy

Karo Caran oraz Victor Tsaran opowiadają o swoim życiu w Stanach Zjednoczonych, o charakterystyce amerykańskiego społeczeństwa oraz specyfice pracy w korporacjach Doliny Krzemowej i dostępności tamtejszej infrastruktury.

Pliki do pobrania :

RTV Odcinek nr 35

Dodany 15 września 2018
brak komentarzy

Zapraszamy na kolejne wydanie magazynu RTV, przygotowywanego wspólnie z internetowym radiem DHT. Tradycyjnie o aktualnościach dotyczących radia i telewizji opowiadają Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz. Chętnych wysłuchania audycji z warstwą muzyczną zapraszamy jak zwykle do archiwum Radia DHT (uwaga, odnośnik otwiera się w nowym oknie).

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 35

Ten podcast był pobierany 464 razy

Świadomość Życia Seksualnego

Dodany 12 września 2018
9 komentarzy

Nikt nie rodzi się z gotową wiedzą na temat życia seksualnego. Tego trzeba się nauczyć. Właśnie o tym Wiesława Stolarczyk rozmawia z Aliną Koralewską, certyfikowanym edukatorem seksualnym.

Pliki do pobrania :

RTV Odcinek nr 34

Dodany 8 września 2018
brak komentarzy

Zapraszamy na kolejny odcinek magazynu o mediach, przygotowywanego wspólnie z internetowym radiem DHT. Jak zawsze o aktualnościach dotyczących radia i telewizji opowiadają Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz. Tradycyjnie, po materiał z warstwą muzyczną zapraszamy do archiwum Radia DHT (uwaga, link otwiera się w nowym oknie).

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 34

Ten podcast był pobierany 702 razy

RTV Odcinek nr 33

Dodany 1 września 2018
1 komentarz

Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz Zapraszają na kolejny odcinek przygotowywanego wspólnie z radiem DHT magazynu o mediach. Tradycyjnie, wersja z warstwą muzyczną dostępna jest w archiwum Radia DHT (uwaga, link otwiera się w nowym oknie).

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 33

Ten podcast był pobierany 864 razy

RTV Odcinek nr 32

Dodany 25 sierpnia 2018
brak komentarzy

Prezentujemy kolejny odcinek przygotowywanego wspólnie z radiem DHT magazynu RTV. Na najważniejsze informacje dotyczące mediów zapraszają Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz. Tradycyjnie po materiał z warstwą muzyczną zapraszamy do archiwum Radia DHT (Uwaga, odnośnik otwiera się w nowym oknie).

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 32

Ten podcast był pobierany 1030 razy

Polska Z Perspektywy Niewidomych Obcokrajowców

Dodany 25 sierpnia 2018
brak komentarzy

Roberto Lombino, Rok Mulec i Andrey Tikhonov w rozmowie z Pawłem Masarczykiem dzielą się swoimi wrażeniami związanymi z pobytem w naszym kraju.

Pliki do pobrania :

RTV Odcinek nr 31

Dodany 11 sierpnia 2018
brak komentarzy

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego wydania magazynu RTV, w którym Milena Wiśniewska i Michał dziwisz omawiają bieżące sprawy dotyczące radia i telewizji. Audycja jest przygotowywana wspólnie z internetowym radiem DHT i w serwisie Tyflopodcast dostępna bez warstwy muzycznej. Zainteresowanych całością zapraszamy do archiwum Radia DHT – uwaga, materiał otwiera się w nowym oknie.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 31

Ten podcast był pobierany 1133 razy

Europejskie Mistrzostwa w Showdown

Dodany 8 sierpnia 2018
brak komentarzy

O zasadach Showdown oraz zbliżających się, rozgrywanych tym razem w Polsce europejskich mistrzostwach w tej dyscyplinie Michał Dziwisz rozmawia z Łukaszem Skąpskim i Krystianem Kisielem.

Pliki do pobrania :

1 2 3 30
Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych