Inne - podcasty

Najnowsze podcasty

Subskrybuj podcasty z tej kategorii

Ilość podcastów w tej kategorii: 275

RTV Odcinek nr 20

Dodany 10 marca 2018
1 komentarz

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego wydania programu RTV, przygotowywanego wspólnie z internetowym radiem DHT. Jak niemalże co tydzień Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz opowiedzą o najważniejszych wydarzeniach dotyczących radia i telewizji. Tradycyjnie wszystkich zainteresowanych audycją z warstwą muzyczną zapraszamy do archiwum audycji Radia DHT.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 20

Ten podcast był pobierany 809 razy

Rozmowa z Aleksandrą Gudacz

Dodany 5 marca 2018
5 komentarzy

W rozmowie z Michałem Dziwiszem, Aleksandra Gudacz opowiada o swojej działalności, pasji, pracy, a także o życiu zarówno z problemami wzrokowymi jak i depresją.

Pliki do pobrania :

RTV Odcinek nr 19

Dodany 3 marca 2018
brak komentarzy

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka, przygotowywanego wspólnie z internetowym radiem DHT magazynu RTV, w którym Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz opowiadają o wydarzeniach dotyczących stacji radiowych i telewizyjnych, ten odcinek w całości poświęcony jest telewizji. Przypominamy, że wszyscy, zainteresowani audycją z warstwą muzyczną, mogą jej wysłuchać na podstronie z audycjami archiwalnymi radia DHT.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 19

Ten podcast był pobierany 906 razy

RTV Odcinek nr 18

Dodany 24 lutego 2018
brak komentarzy

Zapraszamy na kolejne spotkanie z magazynem RTV, przygotowywanym wspólnie z internetowym Radiem DHT. Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz jak zawsze omawiają najistotniejsze radiowe i telewizyjne wydarzenia, oraz nowości programowe. Wszystkich, zainteresowanych wysłuchaniem audycji z materiałem muzycznym tradycyjnie odsyłamy na stronę archiwum Radia DHT.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 18

Ten podcast był pobierany 1016 razy

RTV Odcinek nr 17

Dodany 17 lutego 2018
2 komentarze

Po kilku tygodniach przerwy magazyn RTV przygotowywany wspólnie z internetowym radiem DHT powraca. Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz tradycyjnie opowiedzą o wszystkim, co istotne w świecie radia i telewizji. Przypominamy, że aby posłuchać programu z warstwą muzyczną należy skorzystać z podstrony z archiwalnymi audycjami Radia DHT.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 17

Ten podcast był pobierany 824 razy

RTV Odcinek nr 16

Dodany 20 stycznia 2018
brak komentarzy

Prezentujemy kolejny odcinek przygotowywanego razem z internetowym radiem DHT programu RTV, w którym Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz omawiają najistotniejsze wydarzenia dotyczące radia i telewizji. Zamieszczona w naszym serwisie audycja pozbawiona jest warstwy muzycznej, audycji z muzyką można wysłuchać na stronie z audycjami archiwalnymi radia DHT

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 16

Ten podcast był pobierany 953 razy

RTV Odcinek nr 15

Dodany 6 stycznia 2018
brak komentarzy

Zapraszamy na pierwsze w tym roku wydanie programu RTV. Tradycyjnie pełna wersja z materiałami muzycznymi dostępna jest na stronie archiwum Radia DHT

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 15

Ten podcast był pobierany 686 razy

Kuchenne Podstawy

Dodany 31 grudnia 2017
brak komentarzy

Oto audycja dla totalnych nowicjuszy w kuchennym świecie. Na temat zupełnych podstaw związanych z kuchennymi czynnościami opowiadają Tomasz Bilecki, Agata Białobrzeska i Zuzanna Mikler.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Kuchenne Podstawy

Ten podcast był pobierany 1301 razy

Edukacja Muzyczna

Dodany 31 grudnia 2017
2 komentarze

O przebiegu swojej edukacji związanej z muzyką rozmawiają Milena Wiśniewska, Kaja Kosowska i Edwin Tarka.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Edukacja Muzyczna

Ten podcast był pobierany 988 razy

Kobiety z niepełnosprawnościami

Dodany 31 grudnia 2017
brak komentarzy

O sytuacji kobiet z niepełnosprawnościami w Polsce Anna Matiaszek rozmawia z Anetą Bilnicką.

Pliki do pobrania :

1 2 3 28
Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych