Legacy

Dodany 12 marca 2015
16 komentarzy

Bardzo dobre efekty dźwiękowe i profesjonalna obsada to cechy kolejnej gry jaką przedstawia Tomasz Tworek.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Legacy

Ten podcast był pobierany 1734 razy

Komentarze

 • przemek napisał(a):

  Gra jest poprostu bomba. Poproszę link do wersji exe

 • slonik napisał(a):

  Ja też się dołączam do tej prośby

 • P. napisał(a):

  Ja również poproszę o ten plik – będę ogromnie wdzięczny

 • P. napisał(a):

  Szczerze mówiąc niebardzo umiem zagrać na stronie. Coś gada, ale nawet jak wyłączę screenreadera to nic się nie dzieje po naciskaniu strzałek, a nigdzie flasha nie widzę.

 • Lechita napisał(a):

  Siemano tu znowu ja z tymi komentarzami podcast się pogoba ale niema jeszcze linku. był bym bardzo wdzięczny gla tego czekam na link pozdro dla lirina

 • matius napisał(a):

  Ja równierz prubuje grać na stronie, ale nic z tego nie wychodzi. Gra się otwiera, słysze muzyke z gry, ale nic więcej nie moge zrobić, bo dalej mi czyta stronę. Gra jest warta zagrania. Podcast bardzo dobry.

 • matius napisał(a):

  Już rozgryzłem grę na stronie. Jak już gra się otworzy i będzie muzyka, ale nadal będzie strona odczytywana, szukamy zagnierzdżonego obiektu, i tam dajemy enter, po tem spacja plus nvda i gramy.

 • Przemek napisał(a):

  Ja też prubowałem grać przez stronę i fajnie się w to grało, jednak w wersję exe możnaby było grać bez dostępu do internetu.

 • matiusmatius napisał(a):

  Czy inni też się zablokowali w rozdziale 3, przy tym samym co autor podcasta. Siede nad tym już trzeci, czy czwarty dzień. Już naprawde wiele kombinacji prubowałem. Już nawet jedna osoba mi pomagała, która zna znacznie lepiej angielski niż ja, z nadziejom, że coś wymyślimy, ale kiszka. Pomocy.

 • lechita napisał(a):

  Dzięki za link doszedłem do 3 i nie znam kodu ale działa

 • przemek napisał(a):

  Ja tą grę przeszedłem w całości.

 • wredny napisał(a):

  hmm zapowiada się bardzo interesująco właśnie ją-pobieram będzie to moje pierwsze spotkanie z grą audio ale, jak wynika z podcastu legacy należy do mojego ulubionego gatunku gier jest przygodówką.

 • wredny napisał(a):

  Piszę jak to jest z tym kodem do windy .
  Nasz bohater urodził się1 sierpnia w 1988r.
  właściwa kombinacja cyfr to 1 0 08 88

 • Nowiaszy napisał(a):

  zaraz pobiorę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych