Monitory Focus Piątej Generacji

Dodany 15 listopada 2018
3 komentarze

O najnowszych linijkach brajlowskich Focus wyposażonych m.in. w funkcję prostego notatnika opowiada Piotr Machacz.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Michał Zabłocki napisał(a):

  Czy ma pan coś wspólnego z pg13?

 • mojsior napisał(a):

  Nie jestem piotrem ale odpowiadam, tak Piotr Machacz jest jednym z prowadzących bardzo fajne i zabawne prezentacje gier pod nazwą pg13lp .
  Adres to
  pg13lp.com

 • Janusz Rutkiewicz napisał(a):

  Pokazywana była funkcja eksportu tekstu do iphone i widzę błąd w tej prezentacji. Mam monitor 40-znakowy, utworzyłem tekst trudny by zobaczyć polskie diakrytyki i przeszło doskonale. Nie możemy w demonstracji patrzeć na to co wypowiada syntezator voiceover w trakcie eksportu, a po przesłaniu pliku użyć polecenia czytania tekstu i w moim teście wyszło doskonale, litery polskie czytane poprawnie itp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych