Netgear MR1100

Dodany 14 maja 2019
4 komentarze

Robert Łabędzki opisuje ten wydajny, mobilny router, znany również pod nazwą Nighthawk ® M1.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Netgear MR1100

Ten podcast był pobierany 2230 razy

Komentarze

 • Tt pisze:

  Witam moim zdaniem dodatkowy router jest niepotrzebny mamy telefony i z telefonu możemy udostępniać do komputera iPhone’a oraz Androida mają taką funkcję A dodatkowe Routery producenci A zarabiają na dodatkowych router

  • Zator pisze:

   No nie, nie. Router mobilny jest po to, by móc włożyć kartę sim i sparować go z laptopem. Sam używam routera huwaei e55773 z laptopem i smart tv, jestem bardzo zadowolony. Nie wszystko da się zrobić z telefonu.

   • Roberto pisze:

    Nawet nie chodzi o to. Jasne że z telefonu można zrobić hotspot i w jakiś sposób może nam to zastąpić routera, ale po pierwsze bardziej wyczerpuje się bateria, po drugie można podłączyć do niego mniej urządzeń, a przede wszystkim router powinien mieć lepsze anteny, czyli osiągniemy z nim większą prędkość. Nie mówię nawet o antenach zewnętrznych, z nimi jest jeszcze lepiej.

 • Roberto pisze:

  Dwa małe uzupełnienia. 1. W audycji nie zostało powiedziane, że do routera należy włożyć kartę micro SIM, nie nano SIM tak jak do większości telefonów obecnie dostępnych na rynku. 2. Jeśli chodzi o wkładanie karty SIM, żeby ująć to uniwersalnie, należy włożyć ją tak, by wycięty róg kierował do wyjścia USB, nie do gniazda Ethernet ani nigdzie indziej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych