Netgear MR1100

Dodany 14 maja 2019
3 komentarze

Robert Łabędzki opisuje ten wydajny, mobilny router, znany również pod nazwą Nighthawk ® M1.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Netgear MR1100

Ten podcast był pobierany 890 razy

Komentarze

 • Tt pisze:

  Witam moim zdaniem dodatkowy router jest niepotrzebny mamy telefony i z telefonu możemy udostępniać do komputera iPhone’a oraz Androida mają taką funkcję A dodatkowe Routery producenci A zarabiają na dodatkowych router

  • Zator pisze:

   No nie, nie. Router mobilny jest po to, by móc włożyć kartę sim i sparować go z laptopem. Sam używam routera huwaei e55773 z laptopem i smart tv, jestem bardzo zadowolony. Nie wszystko da się zrobić z telefonu.

   • Roberto pisze:

    Nawet nie chodzi o to. Jasne że z telefonu można zrobić hotspot i w jakiś sposób może nam to zastąpić routera, ale po pierwsze bardziej wyczerpuje się bateria, po drugie można podłączyć do niego mniej urządzeń, a przede wszystkim router powinien mieć lepsze anteny, czyli osiągniemy z nim większą prędkość. Nie mówię nawet o antenach zewnętrznych, z nimi jest jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych