Olympus LS-7

Dodany 16 czerwca 2011
6 komentarzy

LS-7 to pierwszy rejestrator (nie dyktafon) Olympusa, posiadający przewodnik głosowy. Urządzenie w akcji demonstruje Paweł Loba.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Olympus LS-7

Ten podcast był pobierany 2372 razy

Komentarze

 • rystan pisze:

  Bardzo dobrze moim zdaniem zrobiony i nagrany podcast.
  Bardzo podobają mi się komentarze do funkcji rejestratora; zrozumiałe ibez zbędnej gadaniny
  Dziękuję.

 • Pawel pisze:

  Przydaloby sie kilka rzeczy zmienic czy poprawic, kiedy teraz tego slucham, ale jesli moglo sie to komus przydac to najwazniejsze. Dziekuje.

 • Tomecki pisze:

  Dla mnie przydałoby się trochę więcej próbek z różnymi ustawieniami Zoom, z filtrem, z autogainem żeby pokazać czy jest taki sam jak w dyktafonach czy może coś zmienili itd. Generalnie takimi niemal idealnymi podcastami są te na Bct niejakiego Neala Eversa, gdzie pokazuje w zasadzie wszelkie wady i zalety urządzenia.

 • Pawel pisze:

  I dobrze sie stalo, bo wlasnie sie na BCT ukazal podcast Neal, ktory jest profesionalista jesli chodzi o obrobke dzwieku i napewno zdecydowanie lepiej pokazal walory Olympusa LS07. Goraco zachecam.

 • Michalkasperczak pisze:

  Mam potwierdzone informacje z polskich oficjalnych źródeł, że albo LS-7, albo o innym oznaczeniu, ale rejestrator Olympus z przewodnikiem głosowym, będzie również u nas, nie wiem tylko czy po polsku, czy po angielsku. Nie jest to myślę zresztą aż tak ważne. Proszę tylko nie pytać jeszcze Olympusa, bo i tak nie powiedzą przed czasem. 🙂

 • Adelcia pisze:

  witajcie ja mysle o prezencie nawigilie i miedzi diktafonami o ktorych mysle sa olympusy ls 5 oraz ls 7 tylko ze zanim sie zdecyduje mam pare pytan wiec jezeli by tu byl ktos kto mial mozliwosc bawic sie jddnym i drugim albo chodzby jednym z nich to napewno sie do mnie odezwijcie na gg:
  28414476
  dzieki adelcia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych