Prezentacja Routera Huawei E5373

Dodany 10 października 2014
7 komentarzy

Robert Łabędzki i Michał Dziwisz rozmawiają na temat kolejnego urządzenia, wspierającego technologię szybkiego, mobilnego internetu LTE.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • m-a-t pisze:

  Witam.
  Mam pytanie do autorów. W audycji była mowa o gniazdku dualnym i parze kabli, które trzeba podpiąć do gniazdek w routerze. Czy ma to jakieś znaczenie który kabelek do którego gniazdka czy mogę je sobie podłączyć wedłóg uznania?

 • m-a-t pisze:

  Witam. Dziękuję za tak szybką odpowiedź, świadczy to o profesjonalizmie autorów. Jeszcze jedno pytanie, które nasunęło mi się chwile temu. Czy zauważył pan jakąś różnicę w prędkościach wysyłania i odbierania podczas połączenia wi-fi w porównaniu do osiągów po kablu usb?

  • Michał Dziwisz pisze:

   Z tego, co zauważyłem, to po kablu USB jest po prostu stabilniej, z wifi bywa różnie, w zależności od używanej karty sieciowej.

 • walek pisze:

  czy ten router potrzebuje modemu zewnetrznego zeby siac internetem czy on pelni jednoczesnie funkcje routera i modemu.. i czy posiada slot na sim?

 • LENA pisze:

  Witam! Po zmianie ustawień przez www router przestał działać. pojawia się informacja
  Serwer DNS nie odpowiada.
  Co można zrobić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych