Reha For The Blind 2018

Dodany 31 października 2018
3 komentarze

O swoich wrażeniach z kolejnej konferencji Reha For The Blind In Poland opowiadają Natalia Kaczor, Mikołaj Hołysz, Piotr Rakowski, Przemysław Rogalski

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Reha For The Blind 2018

Ten podcast był pobierany 4897 razy

Komentarze

 • Kasica pisze:

  Mam 3 pytania odnośnie trzech tematów, które poruszyliście.
  1 Czy można gdzieś kupić te słuchawki telemarketerskie i za ile?
  2 Czy te opaski z figurami geometrycznymi Są odporne na chłód zamrażarki?
  3 Ta wibrująca opaska będąca detektorem przeszkód i zegarkiem jest wodoodporna?

  • Wiolinistka pisze:

   Hej Kasia! Słuchawki niestety nie są jeszcze w sprzedaży, a więc trudno mi też określić cenę. Silikonowe bransoletki do oznaczania band-it są na 100 procent odporne na mróz i znaczne ciepło. Opaska Sunu nie jest wodoodporna na tyle, żebyś mogła z nią np nurkować, ale zdecydowanie wytrzyma deszcz. Pozdrawiam!!!

 • Piotr Zasadzki pisze:

  Z tego co obserwuję ta konferencja z roku na rok jest coraz bardziej chaotycznie organizowana. Chciałem zgłosić się w sierpniu i niestety nie można było się zapisać, gdyż już zapisy zostały zamknięte.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych