RTV Odcinek nr 65

Dodany 19 października 2019
2 komentarze

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka magazynu RTV, przygotowywanego wspólnie z internetowym radiem DHT. O aktualnościach dotyczących radia i telewizji opowiadają Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz. Jak zawsze po audycję z warstwą muzyczną odsyłamy do archiwum Radia DHT (uwaga, odnośnik otwiera się w nowej karcie).

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 65

Ten podcast był pobierany 1392 razy

Komentarze

 • Michał Dziwisz pisze:

  Zgodnie z obietnicą oto odnośnik do strumienia Halo.Radio:
  http://s3.radio.co/s6b9e36d1c/listen

 • jacekk1980 pisze:

  Witam serdecznie. Co prawda odcinek już został wyemitowany w październiku, ale kiedy przyjechałem sobie na święta z Wrocławia
  do domu rodzinnego w zachodniej Wielkopolsce, a stało się to dokładnie na dzień przed wigilią pozwoliłem sobie ułowić radio wielkopolska na 99,1 z nadajnika w Szamotułach tj 30 km od miejsca gdzie jeszcze do mniej więcej nowego roku będę przebywał i zauważyłem kilka osobliwości: w wigilię i 27 grudnia leciał sobie autopilot przeplatany serwisami informacyjnymi z newsroomu vox fm i wiadomościami z Wielkopolski,
  które przedstawiał niejaki Marek Wolski. W święta nawet wiadomości Wolskiego nie było. Leciał autopilot z wgranymi życzeniami świątecznymi od słuchaczy. W sobotę i niedzielę po świętach pozwoliłem sobie na dalsze badanie sprawy. Zauważyłem, podsłuchując poza wielkopolską na zwykłym radyjku radia września i jeszcze jednej stacji, która wykupiła tak zwany pakiet mszczonowski od vox fm w necie, że między 10:00-20:00 w weekendy owszem są wejścia prezenterskie, jednak są one nagrywane przez pana Sasowskiego i jeszcze jednego prezentera z Warszawy. Najciekawsze jest jednak to, że każda stacja ma na daną godzinę inny repertuar, natomiast wejścia prezenterskie są podawane tak, że np. radio wielkopolska puści sobie wejście prezenterskie nieco wcześniej, a radio września czy radio norda to samo wejście wypuści o jakieś dwie piosenki później. Rano w dni powszednie radio wielkopolska puszcza muzykę, serwis newsroomu vox fm, wiadomości z wielkopolski pana Wolskiego i… powtórki z porannych programów radia eska, a dokładniej „blog babci Jadzi, czyli myśli zebrane, czy jak to się tam nazywa, poza wiadomościami z wielkopolski Marka Wolskiego nie ma nic lokalnego. Powiem teraz coś publicznie, a mianowicie jeśli pan Leszek Kozioł, do którego nic nie mam i mieć nie będę, nie sceduje swoich udziałów w radiu wielkopolska na zjednoczone przedsiębiorstwo rozrywkowe, a właściwie jego odłam, jakim jest grupa radiowa time i nie zrobi z tego radia wawa wielkopolska, lub vox fm, to osobiście, nie wiem, jak tego dokonam, ale funduję każdemu milion złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych