Srebrny Labirynt

Dodany 1 sierpnia 2013
8 komentarzy

Michał Dziwisz rozmawia z Dawidem Pieperem, autorem Srebrnego Labiryntu, czyli kolejnej polskiej gry audio.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Srebrny Labirynt

Ten podcast był pobierany 2465 razy

Komentarze

 • welka11 pisze:

  Witam serdecznie. w jaki sposób steruje się grą srebrny labirynt? czy steruje się przy pomocy całej klawiatury czy tylko poszczególnymi klawiszami? pozdrawiam serdecznie.

 • welka11 pisze:

  mam pytanie czy ktoś wie coś na temat dzisiejszej audycji? czy będzie?

 • Dawid Pieper pisze:

  oto pełna lista klawiszy, których można użyć w trakcie gry: strzałki, enter, escape, shift, z, x, c, a, s, d, q, w, f1, f4, f5, f6, f12, alt, spacja. Pozdrawiam
  DP

 • welka11 pisze:

  Powiedz jak to jest z tymi poziomami czy w tej grze przechodzimy poziomy np. tak jak gra super mario bros coś w tym stylu tutaj chciałam sprostować. pozdrawiam

 • welka11 pisze:

  powiedz czy są tam efekty dźwiękowe podczas gry czy wiadomo co dany dźwięk oznacza? czy przeszedłeś całą grę? aha powiedz coś wymagań sprzętowych czy gra pujdzie na win XP

 • Dawid Pieper pisze:

  Witam!
  Poziomów jako takich nie ma. Wspominając o poziomach miałem na myśli awans gracza, który w trakcie gry zdobywa nowe zdolności zależne od takzwanego stopnia zaawansowania. Gra jest jedną całością, a przez dłuższy czas możemy się cofać do odwiedzonych już komnat. Nie dotyczy to takzwanych portów.

  Jeśli chodzi o efekty specjalne, oczywiście występują. Część z nich ma swoje stałe znaczenie, na przykład dźwięki walki, ale część występuje pojedynczo by zilustrować daną sytuację.

  Pozdrawiam
  Dawid Pieper

 • łukasz pisze:

  Witam. W audycji wspominasz o jakiejś jeszcze jednej fabularnej grze audio poza labiryntem rzekomo gorszej. Czy mógłbyś podać jej nazwę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych