Technics rs-bx-747

Dodany 3 kwietnia 2017
3 komentarze

Kamil Kaczyński prezentuje kolejny model magnetofonu firmy Technics.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Technics rs-bx-747

Ten podcast był pobierany 1871 razy

Komentarze

 • Michuu pisze:

  W tamtych czasach właśnie w roku 1995 brat kupił składankę Technicsa, i tamten deck miał dwie kieszenie, w obydwóch rewers i chyba nagrywanie, ale tego nie jestem pewien. Co do taśmy- to jest ta czarna basówka z przeźroczem po środku i takimi malutkimi po bokach? Kiedyś dawałem coś ok dychy za 90. Mam jeszcze jedną do dzisiaj i trzyma się świetnie. Słuchałeś na dolby c? Jak dla mnie już trochę zbyt dużo trebli.

  • Kamil pisze:

   Jeżeli miałeś dwie kieszenie, to musiał być któryś z serii o modelu rs-tr, z tej serii z tamtych lat były 3 modele, tj. rs-tr-373, -474 oraz -575, ale tylko w -575 obie kieszenie nagrywały, te 3 są omówione w moim innym podcaście, ponieważ to była pierwsza audycja na ten temat, to trochę się rozgadałem, ale może nie zaśniesz podczas słuchania. Tu były podobne cyfry, bo to jest rs-bx-747, a możesz mieć na myśli 2-kasetowy rs-tr-474, kaseta z Basf właśnie tak wyglądała, a tak z ciekawości, jakie tam jeszcze miałeś elementy w tej wieży i o jakich modelach?

 • Michuu pisze:

  To była wieża mojego brata nie moja, więc modeli ci nie pomnę. Co tam było- na pewno amplituner, ten deck o którym mówiłem, odtwarzacz cd i equalizer, ale nie mam pewności czy go kupił z tym zestawem czy osobno. Wszystko to grało na dużych Altusach, wcześniej miał jakieś inne kolumienki, ale jakie to ci nie powiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych