Tyflopodcast w Radiu EN – Podróże

Dodany 16 lipca 2012
3 komentarze

O podróżowaniu Michał Dziwisz rozmawia z Pawłem Pluszczykiem, Arturem Walaszkiem, Tomkiem Bileckim i Krzysztofem Wostalem.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • welka11 pisze:

    super audycja mam pytanko kto wie o czym będzie następna. pozdrawiam

  • Wierny słuchacz pisze:

    Myślę, że warto by ten temat jeszcze pociągnąć, mimo, że było już o transporcie publicznym i innych kwestiach, to może coś o podróżowaniu po kraju od praktycznej strony. Jakie strony przy szukaniu informacji, na ile dostępne, jakieś praktyczne wskazówki odnośnie podróżowania, może coś o ulgach albo coś jeszcze podobnego. Ogólnie jednak temat podróży, chyba zawsze będzie interesujący

  • welka11 pisze:

    o podrużach można byłoby rozmawiać przez wiele godzin poszerzać ten temat nawet o ulgach o stronach ale cuż w r w audycja trwa ile trwa nie ma na to czasu. myślę, że ten temat się pojawi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych