Unboxing i Wstępna Konfiguracja Macbooka

Dodany 21 października 2017
13 komentarzy

Piotr Witek rozpakowuje swojego nowego Macbooka Air, oraz opisuje proces instalacji systemu i jego wstępnej konfiguracji.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • wredny napisał(a):

  no no no od zawsze chciałem czegoś takiego posłuchać gratuluję pomysłu cała procedura brzmi bajecznie łatwo .
  teraz do szczęścia brakuje mi podobnego podcastu o WINDOWS 10 podobno w przypadku najnowszych wersji podobno możliwa jest instalacja z narratorem bardzo bym chciał usłyszeć taką audycję Pozdrawiam wszystkich użytkowników jabłuszek wredny,stary windziaż

 • Grzegorz 76 napisał(a):

  A mnie się marzy podcast o konfiguracji androida i ios krok po kroku z uwzględnieniem dostępności dla osób z problemami manualnymi ,a podcast Piotrze rewelacja.

 • Grzegorz napisał(a):

  Witam, zgadza się instalacja systemu Windows 10 jest możliwa w pełni z narratorem. Wreszcie po tak długim czasie.

 • adelcia napisał(a):

  Grzegorz, no to moze zrobis podcast?

 • Mateusz Bobruś napisał(a):

  Witam.
  Ja, jeśli możliwości pozwolą, to postaram się zrobić podcast na temat instalacji Windows 10 przy użyciu Narrator. Wiem, że taki zabieg jest możliwy, ponieważ już kiedyś instalowałem system, a że będę musiał zainstalować Windows na dwóch komputerach, to w tej sprawie skontaktuję się z Michałem i będę wiedział, jak mam się do tego przygotować od strony technicznej.

 • Grzegorz napisał(a):

  ja też mam zamiar taki podcast z robić. Już się w tej sprawie kontaktowałem z Michałem.

 • Damian napisał(a):

  Piotrze, świetna audycja. Gratuluje. A klawisz, który trzeba było wcisnąć po uruchomieniu się Vo czyli słynny kapital wi to litera v. Pozdrawiam

 • Gosc napisał(a):

  Litera v oczywiście z capslockiem

 • Grzegorz Rzeszutek napisał(a):

  Według mnie to z tą literą „V” nie chodzi o dużą literę ale o klawisz control, bo po naciśnięciu komendy control z literką v włącza się program VoiceOver a okienko powitalne znika.Grzegorz RzeszutekGrzegorz

 • Grzegorz Rzeszutek napisał(a):

  Sorki za kilkukrotne wpisanie swojego imienia w poprzednim komentarzu, ale od pół godziny cieszę się swoim własnym Macbookiem i staram się okiełznać pola edycyjne na stronkach internetowych.

 • Grzegorz Rzeszutek napisał(a):

  W czasie konfiguracji wyłączyłem usługi lokalizacyjne i jak doszedłem do okna z ustawieniami strefy czasowej, to trudno mi było przestawić na strefę środkowoeuropejską. Dlatego włączyłem te usługi lokalizacyjne a strefa ustawiła się automatycznie.

 • Jacek Piotrowski napisał(a):

  Piotrze, szacun! Twoje podcasty krok po kroku zbliżają mnie do zakupu macbooka air. pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych