VLC For iOS

Dodany 26 sierpnia 2016
9 komentarzy

Michał Dziwisz prezentuje mobilną wersję tego znanego odtwarzacza, dzięki któremu możliwe jest wczytywanie muzyki do naszego iPhona bez użycia iTunes.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: VLC For iOS

Ten podcast był pobierany 6368 razy

Komentarze

 • Dzień dobry Michale czy za pomocą tej aplikacji przesyłanie plikłów musi się odbywać przy pomocy podłączonego iphona do komputera i czy pliki, które chcemy przesłać mogą by ć z naszego folderu, który trzymamy plliki, które chcemy przesłać. Pozdrawiam

  • Michał Dziwisz pisze:

   Nie, połączenie z komputerem nie jest wymagane. Jedyny wymóg to taki, by telefon i komputer znajdowały się w tej samej sieci lokalnej.

 • Leszek pisze:

  Fajny program, świetne rozwiązanie, tylko niestety po wpisaniu adresu w przeglądarkę wyskakuje błąd i nie mogę dokonać transmisji plików.

  • Michał Dziwisz pisze:

   Czy urządzenie z iOS i komputer podłączone są do tej samej sieci? Może na routerze jest włączona tzw. separacja klientów?

 • Piotr Witek pisze:

  Nie wiem czy Michał o tym wspominał w nagraniu, ale można również skorzystać z Dropbox czy GoogleDrive do zaciągnięcia sobie nagrań do aplikacji. Mnie jakoś wygodniej korzysta się z tego rozwiązania.

 • MMar pisze:

  Witam. Czy do programu można przesyłać całe foldery, a nie tylko pojedyncze pliki?

 • Rafal pisze:

  Vlc jest ok, a z dropboxa wgrywa się przyjemniej.

 • Roman Hojny pisze:

  Witam! Też trochę bawiłem się VLC i jest wg mnie prawie ok, bo nie znalazłem możliwości zasysania całych folderów, taką możliwość daje Cloutt music player. Przycisk odpowiedz powoduje odwrócenie operacji. Czyli: np. jakiś plik umieścimy sobie w jakimś folderze, po czym dochodzimy do wniosku, że chcemy powrócić do poprzedniego stanu, wówczas ustawiając się na tym pliku już w folderze korzystamy z przycisku odpowiedz. Nie wiem od czego to zależy, ale czasami to nie działa tak jak byśmy chcieli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych