WhatsApp Web

Dodany 21 marca 2015
3 komentarze

Na temat możliwości korzystania z tej mobilnej aplikacji przy użyciu dedykowanej strony internetowej opowiada Rafał Kiwak.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: WhatsApp Web

Ten podcast był pobierany 2763 razy

Komentarze

  • jacek-szymon pisze:

    Witam, uzupełnię Rafała, oczywiście jeśli się chce mieć whatsapp web na iPhone to można, ale póki co trzeba zrobić jaibreak oraz zainstalować tweaka o nazwie whatsapp web enabler z cydii,
    pzdr jr

  • jacek-szymon pisze:

    aha i dopowiem, na dwóch laptopach bez oka udało mi się ten zrąbany kod odczytać, znajduje się on po zmaksymalizowaniu okna prawie w centrum ekranu, optymalna odległość telefonu to dla 15 calowego ekranu jakieś 20cm, oczywiście co do obecności kodu w centrum takie tylko mam odczucie i odległość telefonu od erkranu też przybliżona, cóż trzeba przećwiczyći trochę cierpliwości oraz co ważne przytrzymać nieruchomo telefon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych