Zaawansowane Opcje Platformy Zoom

Dodany 10 kwietnia 2020
1 komentarz

O ustawieniach spotkań z poziomu strony www, pokojach oczekujących, ankietach, napisach i możliwości dzielenia użytkowników spotkań na mniejsze grupy opowiadają Paweł Masarczyk i Michał Dziwisz.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Grzesiek Rz. pisze:

    1. Czy po zakończeniu spotkania można jako host wyciągnąć gdzieś informacje, o osobach, które w nim uczestniczyły? 2. Jaki jest najszybszy sposób zatwierdzania osób czekających w waiting roomie, w czasie trwającego spotkania. Będąc hostem i prowadząc wykład szukam najszybszego sposobu na wybranie przycisku „Admit”. Ostatnio jak prowadziłem spotkanie zajmowało mi to sporo czasu jak ludzie wychodzili i wracali na spotkanie. A ja musiałem ich zatwierdzać, gdy w tym czasie mówiłem i pokazywałem prezentację. 3. Nie wiem dlaczego mając otwarte okienka i chcąc je udostępnić, na zakładce „Basic” była tylko możliwość udostępnienia całego ekranu, a nie poszczególnych okien. Zauważyłem to już w trakcie prowadzenia wykładu. Po skończeniu spotkania, zamknięcia Zooma i ponownym otwarciu programu, wszystko już zagrało dobrze. Fajne to narzędzie do prowadzenia spotkań jako host, ale jak dochodzą dodatkowe rzeczy do zrobienia w czasie wykładu to trochę trzeba się namęczyć by nie zgubić dynamiki spotkania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych