Driverpacks Solution

Dodany 16 listopada 2013
7 komentarzy

Michał Dziwisz prezentuje możliwości tego darmowego narzędzia, dzięki któremu w bardzo prosty sposób zainstalujemy lub zaktualizujemy sterowniki do podzespołów naszego komputera.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Driverpacks Solution

Ten podcast był pobierany 3112 razy

Komentarze

 • jacek-szymon pisze:

  doradzam rozwagę przy instalacji sterowników, pamiętajcie to tylko automat…ja z ciekawości testuje ten program i widzę, że mimo, że mam najnowsze na pewno to program informuje, że ma nowsze podczas kiedy u producentów na stronie nie ma nowszych
  pozdrawiam

 • Karol pisze:

  Witajcie a czy znacie podobny programdo aktualizacji tych z windows update. Jeśli tak to poproszęnazwę

 • welka11 pisze:

  Michale mam pytanie powiedz czy osoba niewidoma może pracować jako moderator bloga w dużych firmach wykonywać pracę jako social media specialist a także obsługiwać facebooka i twittera? Powiedz jeszcze czy może poruszać się po stronach internetowych szybko i sprawnie aby wykonać wszystkie te czynności jednocześnie jeśli zajdzie taka potrzeba? z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

 • Rafał Mieszkalski pisze:

  Witam serdecznie

  Panie Michale.

  mam proźbe

  Czy mógł Pan nagrać tyflopodcast na temat jak się instaluje system windows?

  Skoro Pan pokazał program Driverpacks Solution.

  pozdrawiam

 • Pawel pisze:

  Michale, czy mógłbyś wymienić nazwy programów, o których wspomniałeś w podcaście? Czego używasz do serwisowania kompów. Wymień, czego sam używasz na codzień z krótkim opisem. Szukam programów, które by dbały o to, żebym miał wszystkie najnowsze systemowe aktualizacje, żeby mnie powiadamiały, że jest nowsza wersja któregoś z programów, jakie mam na komputerze, a także żeby umożliewiały mi pobranie takich rzeczy jak directx framework, czy kazaa lite lub innych komponentów systemowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.

Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych