Apple Watch W Praktyce

Dodany 17 października 2018
12 komentarzy

Gadżet, czy przydatne na co dzień urządzenie? Jaki jest właściwie zegarek Apple i do czego może nam się przydać? Na te i inne pytania w rozmowie z Michałem Kasperczakiem odpowiada Piotr Witek.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Apple Watch W Praktyce

Ten podcast był pobierany 2830 razy

Komentarze

 • Katarzyna Piotrowska napisał(a):

  Witam czy do zegarka firmy apple możemy łączyć inne urządzenia bluetooth.

 • Tomek napisał(a):

  Witam. Mam pytanko czy gdy pujdę do salonu n.p ispot i gdy będę chciał takiego apple watcha przetestować, to czy mogę go sparować z moim iphonem? Pozdrawiam.

  • Piotr Witek napisał(a):

   Tomku, zawsze możesz o to zapytać, ale już kilka osób donosiło mi, że sprzedawcy w tego typu sklepach nie chcą się zgodzić na próbne sparowanie zegarka z telefonem. Wynika to najprawdopodobniej stąd, że od razu po sparowaniu zegarek pojawia się na twoim koncie iCloud jako twoje urządzenie.

 • Katarzyna Piotrowska napisał(a):

  Jaka jest cena najnowszego zegarka apple?

 • użytkownik AW napisał(a):

  Zegarek od Apple można sparować ze swoim telefonem oraz słuchawkami bluetooth. PO drugie w salonach np. Ispot pewnie nie pozwolą Ci sparować apple watch z Twoim telefonem. Gdy byłęm w salonie Ispot to nawet nie włączyli VoiceOver, o plusach zegarka przekonałem się, gdy kupiłem swój czasomierz. Myślę, że warto, a AppleWatch series 3, którego mam od grudnia ubiegłego roku działa sprawnie, bateria trzyma 3 dni. Jedyny minus to ładowarka, nie znalazłem okrągłej podstawki dokującej podłączanej pod kabel micro USB. Można ten problem rozwiązać i kupić kabel z podstawką, który np. w pracy podłączymy do kompa. Innym rozwiązaniem jest podładowanie zegarka po wstaniu. By lepiej chronić swój zegarek na Allegro kupiłem etui Spigen oraz w salonie Ispot szkło ochronne, które dobrze się trzyma mimo tego, że zegarek używam w wodzie, czasem po kilka godzin np. na basenie. Dołączony pasek również mi nie przeszkadza: po 10 miesiącach użytkowania nie widać, by dziurki się wyprofilowały lub zużyły.

 • katarzyna Piotrowska napisał(a):

  Dziękuję Piotrku za odpowiedzi. A mniejsza wersja zegarka to chodzi oto, że jest mniejszy ekran czy oco chodzi?

 • kanar napisał(a):

  Zegarki od Apple różnią się średnicą koperty i wielkością ekranu, te o nie co większej średnicy mają troszkę większą baterię. Pozostałe parametry takie jak wydajność, pamięć, etc. pozostają bez zmian.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych