Asystent Google

Dodany 1 lutego 2019
9 komentarzy

Ostatnio głośno o tej nowości, która pojawiła się dzięki twórcom najsłynniejszej wyszukiwarki. O tym, co potrafi mówiący pomocnik od Google w języku polskim opowiadają Tomasz Bilecki i Paweł Masarczyk.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Asystent Google

Ten podcast był pobierany 2044 razy

Komentarze

 • wredny pisze:

  radzi sobie nawet z wadami wymowy wiem bo mam ze spotify współpracuje bez zarzutu fajny jest.

 • Michał Zabłocki pisze:

  Asystent google ukazał się w wersji polskiej na iOS

 • Grzegorz 76 pisze:

  Witam
  mam asystenta na ios,czy można go ustawić tak jak w audycji,że po wypowiedzeniu ok google asystent przemówi z góry dzięki,pozdrawiam ?.Dzięki za odpowiedź

  • Miki pisze:

   Myślę, że nie da się gotak ustawić. Z oczywistych względów – Apple na to nie pozwoli. Na Androidzie Google Assistant jest częścią systemu a na IOS-ie tylko aplikacją zewnętrzną. Domyślnym asystentem jest SIRI i tak zostanie. Poza tym Google Assistant będzie tam miał ograniczoną funkcjonalność w stosunku do Androida. Należy mieć tylko nadzieję, że Google zdopinguje Apple do dodania języka polskiego do SIRI.

   • Krzysztof z Jaworzna pisze:

    Dokładnie Miki!! Sam sobie wczoraj pobrałem na swojego Ipchona asystenta i jest tam opcja żeby go ustawić żeby po powiedzeniu słowa ok google się odezwał ale do końca się to nie sprawdza bo w trakcie kiedy mu powiemy ok google to odzywa się asystent google i siri ruwnocześnie jest to denerwujące trzeba poczekać na siri w języku Polskim

    • Grzegorz 76 pisze:

     Witam
     dokładnie tak mam też ustawione,że po dłuższym naciśnięciu home i wypowiedzeniu ok google siri otwiera nam asysystenta,i chyba musi tak pozostać.Chociaż zauważyłem,że po podyktowaniu smsa i komendzie wyślij pojawia mi się pole edycyjne z podyktowanym smsem i musze sam stuknąć wyślij aby sms został wysłany,tak samo jest przy dzwonieniu muszę stuknąć połącz.Chyba,że mam coś źle skonfigurowane i tak się dzieje

     • Krzysztof z Jaworzna pisze:

      Grzegorzu u mnie też tak się ten asystent zachowywał tak jak u ciebie. Ja go sobie odinstalowałem bo jest z nim wiencej kłopotów niż to warte pozdrawiam

 • weronika pisze:

  Świetny podcast

 • Rafal pisze:

  Zainstalowałem asystenta Google na iPhone Se i… po pierwsze głos, jest jakiś taki dziwny, wolę tego standardowego kobiecego od Google lub tego, który jest w Google maps. Po drugie to jedynie gadżet dla użytkowników iOS. Myślę, że siri będzie bardziej stabilna. Asystent Google może być ddobrym dodatkiem, dla kogoś, kto kupi głośnik od Google.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych