Audycja Kulinarna – Sałatka Brokułowa

Dodany 22 marca 2016
1 komentarz

Dorota Bilecka przedstawia przepis na kolejną, prostą sałatkę.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Zator pisze:

    Fajnie też wychodzi gdy dodasz gotowany makaron, zielone ogórki zastąp czasem korniszonem. Dobre, opowiadaj też jak doprawiasz, wiem, że to według uznania ale zabawa w doprawianie po za solą i pieprzem oraz majonezem bywa ciekawa. W kuchni jak dla mnie najfajniejsze jest eksperymentowanie ze smakami, łączenie ich w dowolnych konfiguracjach. Nie jesteśmy topszefami, ale trochę jak dla mnie mieszania ziół czy przypraw nigdy nie zaszkodzi, czasem tylko spieprzy smak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych