Bilkom

Dodany 27 października 2013
2 komentarze

Michał Dziwisz i Patryk Faliszewski opisują podręczny rozkład jazdy pociągów na platformę iOS oraz Android, prezentując przy okazji różnice w korzystaniu z tego programu na obu systemach.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Bilkom

Ten podcast był pobierany 2788 razy

Komentarze

  • m-a-t pisze:

    Interesujący podcast, dziękuje

  • Krzysztof pisze:

    Data jest przestawiana w Androidzie, czasami nawet, można to usłyszeć, są trzy pionowe listy, od lewej data, godzina, minuty, co 5 minut. Poruszając się w poziomie wibracją wyczuwam te listy, nie chce mi czytać, ale po przesunięciu w dół, na ok, lub anuluj i ponownie powrócimy do góry, odczyta mi, co aktualnie ustawimy. Przy odrobinie wprawy da radę ustawić, wspieram się resztkami wzroku, ale przy testowaniu staram się nie patrzeć w podróży nie będę korzystał z dużej lupy, tylko ze słuchawek. Ulubione można również dodać. W zakładce lokalizacja w menu, przy wyświetlaniu połączeń na górze w miejscu, gdzie mówi nam start i koniec trasy, po prawej stronie ekranu, nie sygnalizuje gwiazdki, klikamy i otrzymamy komunikat „dodano do ulubionych”, dodaje trasę. Jeszcze dodam, przy polu edycji znajduje się z prawej strony przycisk nieopisany, wymawia jakąś liczbę, można tam otworzyć listę wpisywanych lokalizacji. Dzięki za programy o Androidzie dzięki Patrykowi przekonałem się do tego systemu, mimo że coś widzę, miej porównujcie, więcej prezentujcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych