Konfiguracja Zewnętrznego Odbiornika GPS w Systemie Google Android

Dodany 10 lipca 2016
3 komentarze

Czy leżący w szufladzie, pamiętający czasy Symbiana zewnętrzny odbiornik GPS przyda nam się jeszcze w dzisiejszych czasach? Na to pytanie w niniejszej audycji twierdząco odpowiada, demonstrując całą rzecz praktycznie Hubert Meyer.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Hej, Dzięki za ten poradnik. Szczerze mówiąc całkiem zapomniałem o moim pentagramie, a tak dzięki Tobie chyba pierwszy raz na dotWalkerze osiągnąłem fix 2.0.
  Pozdrawiam.
  PS jakbyś mógł podać jeszcze wydawcę tej appki, gdyż jakąś zainstalowałem ale wygląda inaczej niż twoja…

 • m-a-t pisze:

  Szukanie, instalowanie, kombinowanie tylko po to by dostać to co ja w iPhone mam zaraz po zakupie czyli dobrze działający gps. Te iPhony to jednak badziewia są 😉

 • Piotrek2 pisze:

  A może by jakieś recenzje telefonów i ich dostępności? Ostatnio wychodzi od groma modeli z Androidem, a tutaj cisza. Sam biorę przy przedłużeniu umowy Samsunga Galaxy j5, ale nie wiem nic o jego dostępności smutne. Mat- masz całkowitą rację. Sam posiadam Iphonea i nawet nic dodatkowego nie doinstalowywałem do gpsa. Śmiga, że aż miło. Szkoda tylko, że nie każdy na Iphonea może sobie pozwolić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych