Mój Mac Magazyn

Dodany 24 kwietnia 2016
10 komentarzy

Na temat najnowszego, kwietniowego numeru Mój Mac Magazynu dotyczącego dostępności urządzeń Apple rozmawiają Michał Dziwisz i Jaromir Kopp.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Mój Mac Magazyn

Ten podcast był pobierany 5912 razy

Komentarze

 • wredny napisał(a):

  jestem stałym czytelnikiem mój Mac domagam się aby w każdym wydaniu był kącik poświęcony dostępności wredny pecetowiec.

 • […] obiecywaliśmy dla tych, którzy nie mogli słuchać „na żywo” jak Jaromir Kopp opowiada w Tyflo radiu o kwietniowym wydaniu Mój Mac Magazynu „Apple bez barier”, został udostępniony zapis audycji […]

 • grzegorz napisał(a):

  super audycja dużuo się z niej można dowiedzieć np, że istnieje taki magazyn sorki ale jestem laikiem co do mac dobra robota

 • wredny napisał(a):

  tutaj można się zapisać na prenumeratę mój MAC magazyn http://mojmac.pl/

 • Katarzyna Piotrowska napisał(a):

  Witam ja korzystam z komputera eppla i jestem zadowolona, mam na nim system mac jak i zarówno windows najnowszy. Jestem zadowolona z urządzeńń eppla mam też iphona pięć S, kiedyś niewidomi nie mieli takiej mnogości urządzeń jak teraz. Cieszę, się że poznałam mac magazyn będę go czytać. Pozdrowienia dla prowadzących audycje.

 • Asia napisał(a):

  Witam, od ponad 2 miesięcy korzystam z MacBooka AIR . Jestem zadowolona, choć przyzwyczajenia z windows potrafią czasem namieszać. Dobrze, że jest takie czasopismo i można się wesprzeć.
  szczerze mówiąc myślałam, że Mac będzie bardziej intuicyjny choćby tak jak iPhone.

 • Katarzyna Piotrowska napisał(a):

  Maca idzie się szybko nauczyć mi to zajeło jakieś dwa tygodnie a z maca korzystam już prawie trzy lata i lubie na nim pracować, chociaż na windowsie też lubie pracować i nie mam tak, że jeden system lepszy a drugi gorszy traktuje je tak samo, ale ja to bardziej ze swoich interesowań mam dwa systemy i fajne jest to, że raz pracuje na jednym systemie a raz na drugim, chociaż muszę przyznać, że więcej pracuję na macu, niż na windowsie. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych