Nagrania Binauralne

Dodany 30 lipca 2018
10 komentarzy

Mikołaj Rotnicki opowiada o tym, czym są nagrania binauralne, do czego możemy je wykorzystywać, demonstruje również swój sprzęt rejestrujący oraz próbki tego typu nagrań.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Nagrania Binauralne

Ten podcast był pobierany 1893 razy

Komentarze

 • Mateusz Bobruś napisał(a):

  Hej Mikołaj.
  Świetny podcast, czułem się, jakbym z mojego pokoju rzeczywiście przenosił się do miejsc pokazywanych przez ciebie. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz: Dlaczego te nagrania, które były umieszczone w podcaście, nie są umieszczone na twoim kanale?

 • Dj Pajda napisał(a):

  Witam serdecznie! Jak z dostępnością aplikacji Sennheizera ?

 • Dj Pajda napisał(a):

  W takim razie gdzie wykonane nagranie jest widoczne i czy np. Można je przesłać do what Sapa Albo mesengera albo to nagranie z poziomu telefonu można jakoś obrobić?

  • Mikołaj Rotnicki napisał(a):

   To gdzie i jakie jest to nagranie zależy od aplikacji, którą nagrywasz. Jeśli nagrywasz wbudowanym dyktafonem to w aplikacji dyktafon. Jeśli w aplikacji aparat to w zdjęciach (filmy). Jeśli w Just Press Record to w iCloud w folderze tej aplikacji. W zależnoci od aplikacji może być to plik: mp3, m4a, wav, mov, mp4 itp
   Edytować można w dowolnej aplikacji do edycji dxwieku.

 • Dj Pajda napisał(a):

  Super sprawa dziękuję .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych