Netflix

Dodany 3 listopada 2016
10 komentarzy

Edwin Tarka opisuje możliwości tego serwisu, pozwalającego na oglądanie światowej sławy filmów i seriali. Kilka godzin po nagraniu audycji Netflix zyskał polski interface, zatem obecnie używa się go jeszcze prościej.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Netflix

Ten podcast był pobierany 3067 razy

Komentarze

 • koczi pisze:

  Witam fajna audycja,mogę polecić podobną stronę z filmami http://www.cda.pl

  • Zator pisze:

   No chyba jest to zupełnie inna strona. Podobna to ona nie jest w ogóle. Ale.

   • koczi pisze:

    dlaczego nie podobna,też można pooglądać fajne filmy niektóre za fre można wykupić pakiet premium lub na dwa tygodnie oglądać za darmo filmy premium a potem bez niczego zrezygnować o takie podobieństwo mi chodzi

 • m-a-t pisze:

  Ale cda jest serwisem pirackim, tam samemu się filmy wstawia. Tak samo, jakbyś napisał, że kinoman.tv to jest to samo co netflix. Niestety, ludzie mają zamazany obraz tego co legalne i tego co nie.

  • Zator pisze:

   O to to, mat. Właśnie to jest klu sprawy.

  • koczi pisze:

   i po co panowie te nerwy napisałem powyżej jakie widzę podobieństwo cda i i tyle a co do piractwa na cda też można wykupić pakiet za 36 zł to chyba nie do końca piractwo jak się płaci a tak poza-tym nie mówcie że nigdy nie pobraliście z netu jakiegoś pirata 🙂

 • piotrek pisze:

  pobranie na 24 godz. do osobistego użytku jest legalne:D

 • m-a-t pisze:

  Płacenie za pirackie treści nie jest piractwem? To w sumie kupno kradzionego samochodu też nie jest przecież kradzieżą, bo zapłaciliśmy. A to że właściwy właściciel nie ma samochodu, bo ktoś mu go ukradł to już się nie liczy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych