Nowości w Elten

Dodany 23 lutego 2017
7 komentarzy

O tym, co nowego w programie, który z założeniem ma stać się kontynuatorem środowiska Klango opowiada jego twórca, Dawid Pieper.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Nowości w Elten

Ten podcast był pobierany 1746 razy

Komentarze

 • pompa napisał(a):

  Wszystko fajnie, ten tego… ALe czy pod win 7 32 nadal nie daje się toto uruchomić? Ja wiem że dziś mamy 10 jednakże…

  • Dawid Pieper napisał(a):

   Witam.
   HMM, doświadczenie pokazuje, że jeśli byłą zainstalowana kiedyś stara wersja Eltena należy usunąć folder elten z %appdata% , czyli danych aplikacji, a także z program files. Wtedy instalacja powinna się udać.
   Jeśli nadal występuje problem, proszę kontakt na Skypie, mój skype:
   dawid.pieper

   Pozdrawiam,
   Dawid Pieper

 • Marcin Łaska napisał(a):

  Jako użytkownik Linuxa, czekam z niecierpliwością na rejestrację przez stronę WWW 😉

 • pompa napisał(a):

  Dawid, czy możesz podać kontakt mailowy? Nie używam skype a elten nigdy nie był instalowany. Sama instalacja kończy się sukcesem jednak program nie uruchamia się. Chwilę działa (widzę go na liście procesów) po czym ginie. Jakieś ewentualne logi mogę wysłać tylko gdzie ich szukać względnie jak je wygenerować?

 • Dash napisał(a):

  Witajcie! Elten pod win 7 chodzi bez problemu, nie wiem czemu ma nie działać.

 • Terier napisał(a):

  po pobraniu i za instalowaniu ELTENA pojawia się komunikat o aktualizacji do nowszej wersji. po kliknięciu OK pojawia się informacja, że trwa pobieranie. jednak po pobraniu najnowszej wersji, gdy uruchomi się ELTEN po wypełnieniu prawidłowo pul rejestracji pojawia się komunikat błąd połączenia z serwerem i ELTEN 1.3994.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych