Poczta W Systemie Windows 10

Dodany 16 lipca 2017
6 komentarzy

Czy aplikacja pocztowa, dostarczana z systemem Windows 10 jest warta uwagi? Na to pytanie stara się odpowiedzieć Krzysztof Bruzda, demonstrując możliwości tego programu.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Poczta W Systemie Windows 10

Ten podcast był pobierany 2743 razy

Komentarze

 • adelcia pisze:

  witam, posluchalam tego podcastu, i jakos mi sie niechcialo wierzic, zeby ten program nie mial skritow. no to poszukalam, i oto co znalazlam:
  https://support.office.com/pl-pl/article/Skr%C3%B3ty-klawiaturowe-w-aplikacjach-Poczta-i-Kalendarz-dla-systemu-Windows-10-f36c75c3-9e1f-433d-9808-75b079b57e7b

 • wredny pisze:

  a ja tam swojego Thunderbirda nie rzucę, nie zdradzę , nie zostawię i nie zamienię na nic innego.
  tytułem eksperymentu założyłem kiedyś konto Outlook doszło u mnie do paranoi nie mogłem zmusić tego programu od Microsoftu do współpracy z kontem microsof Outlook a brzydki Thunderbird? poradził sobie od razu.
  i dopiero jakaś tam systemowa aktualizacja to naprawiła..
  i jak 15 razy na kafelku pojawiały mi się już przeczytane wiadomości trafiał mnie szlak!

  • Krzysztof Bruzda pisze:

   Witam:

   Jeśli przeczytane wiadomości są w skrzynce odbiorczej, to takie coś może się czasem zdarzyć, ale aby się tak nie działo, mamy folder archiwes i tam należy przenieść wiadomości, które chcemy zachować i które już przeczytaliśmy. W ten sposób unikniemy takiego \zjawiska. Taki „lapsus” może się wydarzyć w każdym kliencie pocztowym, więc nie narzekajmy tak na Microsoft.

 • LoveFlood pisze:

  Powiem tak: używam tego na codzień, bo appka jestfaktycznie fajna.
  I dziwię się że coś tu normalnego się pojawiło

  • wredny pisze:

   przepraszam a co w niej takiego fajnego? może to że przez miesiąc nie łączyła się z kontem outlook? a jak łaskawie się zgodziła połączyć to wypluła wiadomości z obydwu moich kont w jednym miejscu to to jest takie fajne? to jest ta wygoda?

 • Mateusz pisze:

  Może kiedyś się przyjrzę tej aplikacji, ale jak na razie to kocham Thunderbirda całym sercem odkąd poczta o2 przestała być przyjazna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych