Tyflopodcast w Radiu EN – Czynności Życia Codziennego

Dodany 23 października 2012
4 komentarze

O różnych czynnościach, związanych przede wszystkim z porządkami i utrzymaniem czystości, rozmawiają Michał Dziwisz i Alicja Witek

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Ala Witek pisze:

    Zwrócono mi uwagę, iż nie precyzyjnie omówiłam używanie wody utlenionej w związku z prasowaniem. Wyjaśniam zatem, że wodę tą możemy stosować do czyszczenia zabrudzeń na desce do prasowania i do przeczyszczania dysz w żelazku, Nie należy natomiast wlewać jej do żelazka celem nawilżenia prasowanych ubrań gdyż może to powodować wytrawianie z nich kolorów.

  • welka11 pisze:

    mam pytanie c czy na stronie tyflopodcastu można podawać propozycje tematów do audycji w radio en? audycja tyflopodcast.

  • welka11 pisze:

    witam i pozdrawiam podałam propozycję tematu do audycji tyflopodcast na żywo ale nie wiem czy będzie na ten t temat zobaczymy. Jest to temat dotyczący życia codziennego niewidzących rodziców wychowywanie dzieci przez nich. po pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych