Wymiana kranu

Dodany 1 czerwca 2018
3 komentarze

Czy w przypadku awarii kranu lub baterii wodnej możemy poradzić sobie sami? W tej audycji Piotr Witek pokazuje, że tak i że proste prace hydrauliczne jesteśmy w stanie wykonać bez użycia wzroku.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Wymiana kranu

Ten podcast był pobierany 2387 razy

Komentarze

  • Grzegorz 76 pisze:

    Brawo Piotr,gratulacje

  • Tomek pisze:

    Piotrek jesteś prze talent. Gratulacje. Mam nadzieję że bateria nie cieknie. Pozdro.

  • Piotr Witek pisze:

    Heh, panowie, mam nadzieję że nie cieknie, bo właśnie ja jestem na wakacjach, a kran w domu… Ale jak inspektor Alicja bardzo uważnie sprawdzała efekty mojej pracy, to stwierdzono brak nie tylko przecieków, ale również zawilgoceń, nawet po kilku dniach od montażu. Tak więc taśmę teflonową polecam. I dzięki za miłe słowa, ale jak sami słyszeliście, to żadna filozofia. Ja czekam na podobne nagrania innych niewidomych. Uważam, że mogą być bardzo przydatne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych