Zdrowe Żywienie

Dodany 30 października 2018
3 komentarze

Tym razem coś dla podniebienia. O swojej kulinarnej pasji w rozmowie z Wiesławą Stolarczyk opowiada Jolanta Kutyło.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Zdrowe Żywienie

Ten podcast był pobierany 2079 razy

Komentarze

  • Seweryn pisze:

    Nie zaleca się szybkiego odchudzania, gdyż może dojść do ubytku nie tłuszczu, ale tkanki mięśniowej. W efekcie dochodzi co prawda do szybkiego chudnięcia, ale najczęściej kończy się to ponownym łatwym tyciem.Jak coś to zmieniać nawyki np. gotować duzo na parze.

  • Joanna pisze:

    Osobiście jestem przeciwniczką ostrych diet. Ja schudłam po zmianie sposobu odżywiania , a raczej po sposobie przygotowywania posiłków. Kupiłam garnki z możliwością gotowani na parze , wystarczyło 2 miesiące a moja sylwetka wyraźnie szczupleje. Widzę to po ciuchach.

  • Tośka pisze:

    Ja przeszłam na posiłki gotowane na parze , raczej z powodu zdrowia a nie nadwagi. Długo sie wahałam ale wreszcie kupiłam zestaw do gotowania wieżowego poniewaz można w nim gotować na parze lub tradycyjnie a ja nie byłam pewna czy parowane posiłki zasmakują rodzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych